O nas

Lek. Maria Siedlińska
Lek. Anna Urban-Dura​

Naszych specjalistów łączą wspólne cechy:​ profesjonalizm, dokładność, indywidualne podejście do pacjenta, a przede wszystkim empatia.

Lekarz Maria Siedlińska w gabinecie okulistycznym Twój Okulista w Skawinie

Specjalista okulistyki

Lek. Maria Siedlińska

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki. Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Kurs specjalizacyjny w dziedzinie okulistyki odbyłam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej w Krakowie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również za granicą, między innymi w Massachusetts Eye and Ear Infirmary, Harvard Medical School w Bostonie.

Przedmiotem mojego szczególnego zainteresowania jest okulistyka dziecięca.

Zajmuję się:

Indywidualne, profesjonalne podejście do pacjenta, zgodne z najnowszymi doniesieniami naukowymi to moja dewiza. Dokładam wszelkich starań, aby pacjent miał pełną świadomość odnośnie diagnozy i zaleceń.

Lekarz Anna Urban-Dura w gabinecie okulistycznym Twój Okulista w Skawinie

Specjalista okulistyki

Lek. Anna Urban-Dura

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizację w dziedzinie okulistyki odbyłam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Państwowy Egzamin Specjalistyczny zdałam z wyróżnieniem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie uzyskując tytuł specjalisty okulistyki.

Zajmuję się:

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach naukowych. W swojej codziennej praktyce lekarskiej kieruję się zasadą, że najważniejsze jest dobro pacjenta.